אחסנת אתרים

החופש באחסנת אתרי ג'ומלה

להבדיל מקוד סגור אותו בנתה חברה מסויימת ולרב רק אצלה\דרכה ניתן לאחסן את האתר, ג'ומלה בנויה כמערכת בקוד פתוח הניתנת לאחסנה בכל שרת מתאים, והאפשרויות כמעט אינן מוגבלות. חשוב לוודא כי חברת האחסנה מאפשרת גם לצאת בכל נקודת זמן ואף עוזרת בכך ומשתפת פעולה.


אחסון אתרי ג'ומלה

אם בחרתם להקים את האתר שלכם על מערכת ג'ומלה, אין ספק שבחרתם נכון. מדובר במערכת חזקה ואיכותית שהיא גם קלה לניהול, ובאמצעותה ניתן להפיק אתרים שנראים לפחות כמו מיליון דולר. אבל, לא משנה כמה יפה ואיכותי האתר שלכם, בלי אכסון אתרי ג'ומלה מקצועי הוא לא יוכל לעלות לאוויר, או לפחות לא כמו שצריך. לכן, חשוב שתבחרו חברה המתמחה במתן שירותי אחסנת אתרי ג'ומלה ולא בכל חברת אחסון אתרים, כי רק כך תוכלו לקבל את הטוב ביותר עבור האתר שלכם.


אבטחת שרתים ואתרי ג'ומלה

כמו כל מערכת נפוצה, גם ג'ומלה פגיעה לניסיונות התקפה וחדירה של האקרים. וכמו שגם Microsoft ו Apple מפרסמות מפעם לפעם שדרוגי אבטחה, כך גם קהילת הקוד הראשית של Joomla מפרסמת עדכוני גרסה לשמירה על רמת אבטחה גבוהה.

אך ניסיונות פריצה אינן מתבצעים רק דרך ניסיון חדירה למערכות הניהול אלא גם דרך השרתים בהם מאוחסנים האתרים. וישראל הינה מוקד מבוקש לנסיונות התקפה וחדירה בלתי פוסקים של ארגונים אנטי-ישראליים ו\או פרו-פלסטינאים.

לפיכך ספקיות האינטרנט בישראל וחברות האחסנה הרציניות שוקדות כל הזמן על מערכי אבטחה משופרים ומנוטרים 24/7.


במה נבדלות חברות אחסון ג'ומלה?

חברות המציעות שירותי אחסון אתרים כלליים, לא תמיד יהיו מספיק טובות בשביל אחסון אתרי ג'ומלה. אתרים אלה צריכים "בית" מיוחד, שיספק להם את כל התמיכה הדרושה לניהול נכון שלהם. מערכת ג'ומלה זקוקה לכך שיתקיימו מספר תנאים בסיסיים כדי להתקין בהצלחה את אתריה ולקבל גישה לכל הפונקציות שלה.

תנאים בסיסיים אלה הם:
• PHP בגרסה 5.2.11
• MySQL בגרסה 5.0.67 המוגדר וגם מופעל בקנפוג PHP
• Apache בגרסה 2.2.11
• XML בגרסה 2.6 המוגדר וגם מופעל בקנפוג PHP וחיוני להתקנה של הרחבות והגדרות
• Zlib בגרסה 1.2.3 המוגדר וגם מופעל בקנפוג PHP וחיוני להתקנה של הרחבות והגדרות
חברות אשר אינן מספקות את תנאי הבסיס הללו יוכלו, אולי, לאחסן אתרים שנבנו באמצעות מערכת ג'ומלה, אולם סביר מאוד להניח שלא כל הפונקציות של המערכת תוכלנה לפעול, והדבר ישפיע מאוד על איכות האתר שלכם.

איך בוחרים חברת אחסנה לאתר ג'ומלה?

אם אתם רוצים שמערכת הג'ומלה תעבוד כמו שצריך ושיהיו לה את כל הרשאות הכתיבה לספריות ולקבצים באופן אוטומטי, אתם צריכים לבחור בחברה המתמחה באחסון אתרי ג'ומלה. חברה כזאת אמורה להציע לכם את כל התנאים שהוזכרו מעלה, כשרצוי שפרט לאלה היא תעמוד גם בהגדרות מומלצות לאחסון אתרים מסוג זה, כגון זיכרון PHP של 32 מגה, תמיכה בשפות שונות ועוד. אמנם, הגדרות אלה הן אינן בגדר חובה להרצת ג'ומלה, אולם הן בהחלט יכולות להוסיף הרבה.

תנאים כלליים

מעבר לכל התנאים וההגדרות שהוזכרו לעיל, בחירת החברה שתבצע עבורכם אחסנת אתרי ג'ומלה צריכה להתבסס גם על פרמטרים כלליים כגון אבטחת מידע לגיבוי הנתונים באתר וכמובן גם על מחיר. כדי לדעת שאתם מקבלים את השירות הטוב ביותר עבור האתר שלכם, בקשו הצעות מחיר ממספר חברות אחסון אתרי ג'ומלה, השוו ביניהן ובחרו בהצעה המשתלמת ביותר עבורכם קודם כל מבחינת איכות השירות, ואחר כך מבחינת המחיר.

לקבלת הצעה לאחסנת אתר הג'ומלה שלכם - צרו עמנו קשר