חשיבות התאמת אתר למובייל

אנחנו רואים כל יום את כולם מסביבנו עם האף בסמארטפון (וגם בטאבלט) כמעט בכל סיטואציה: כשקמים בבוקר להתעדכן בחדשות ובמיילים האחרונים, במהלך היום לפעילות השוטפת, ברכב ברמזורים אדומים (ולפעמים גם בירוקים...), ברכבת, ברחוב, במסעדה, בבית, בהליכה, בישיבה... הבנתם את הרעיון. אתם מצליחים לזהות את עצמכם בחלק מהסיטואציות האלו?

ראו בהמשך עדכון חשוב (נובמבר 2014)

 

vatikan

רץ בפייסבוק - מבקרים בותיקן ב 2005 מול 2013

אז.. זה לא רק אתם.

זה פשוט כמעט כולם. אנחנו. אחרים, ובעיקר אותם אחרים שיכולים להיות הלקוחות שלכם. הרי הם מחפשים בדיוק כמוכם בגוגל מידע.

 

מה הקשר לאתר מובייל?

החיפוש במובייל הולך ומתקדם, אבל הוא כבר נוכח כאן וגוגל שהבחינה כי יותר ויותר אנשים משתמשים מהסמארטפון מתחילה כיום לתת עדיפות לאתרים שמותאים לסמארטפון על פני אלו שאינם מותאמים. הגיוני. הרי אם מישהו מחפש מסמארטפון רצוי שיקבל אתר מותאם ולא אתר פיצי כזה שצריך להגדיל עם האצבעות ולהזיז את כל התוכן ימינה ושמאלה.....

יתרונות של אתר מותאם למובייל

היתרונות עבורכם באתר מובייל:

  • כמובן למשתמש – הרבה יותר נח לו לנווט באתר, למצוא ולקרוא בנוחות את המידע המבוקש.
  • מניע יותר לפעולה – משתמש שחיפש ומצא אתכם בסמארטפון – הסבירות גבוהה יותר שימשיך ויצור אתכם קשר מאשר אם יגיע לאתר לא מותאם (אני רואה את זה קורה לי כשאני גולש באתרים מותאמים ולא מותאמים)
  • גוגל מעריך הרבה יותר אתרים שמותאמים למובייל ואט אט מיג אותם בתוצאות החיפוש על פני אתרים שאינם מותאמים (כאשר מחפשים ממובייל)
  • האתר כולו מנוהל ממערכת אחת –האתר מותאם לכל מסך (נייח, נייד,טאבלט, נוט, סמארטפון) אבל אתם מעדכנים את האתר דרך מערכת אחת.
  • סמארטפונים יודעים לספק מיקום גיאוגרפי ולכן תוצאות החיפוש יודעות לתת תוצאות מבוססי מיקום. לדוגמא, גולש שנמצא בצפון ומחפש "פיצה" או "צימר" מהמכשיר הנייד שלו, טבעי עבורו יהיה לקבל תוצאות מבוססות מיקום.

 אז אם אין לכם אתר שמותאם למובייל - חבל להישאר מאחור ולהפסיד לקוחות פוטנציאליים. צרו איתנו קשר להצעה עבור שדרוג האתר שלכם למובייל (אתר רספונסיבי)

 

אתר ג'ומלה מותאם מוביילעדכון חשוב (נובמבר 2014) - גוגל מעכשיו גם מקשה על אתרים שאינם מותאמים למובייל !!

גוגל פרסמה בשבוע שעבר שמעתה היא מציגה בתוצאות החיפוש במובייל - אם האתר שאתם עומדים להקליק עליו מותאם או לא מותאם למובייל.

המשמעות היא שתהיינה מעכשיו פחות הקלקות על האתר שלכם אם הוא לא מותאם למובייל.

לא בטוחים אם האתר שלכם מותאם או לא? בדקו כאן באמצעות הכלי של גוגל.